افزایش بازدهی لبخند فارابی به ۲۷ ۸ درصد - hamkelasy3
دسته‌بندی نشده

افزایش بازدهی لبخند فارابی به ۲۷ ۸ درصد

بازدهی صندوق درآمد ثابت لبخند فارابی (ETF) به ۲۷.۸ درصد افزایش یافت.


به گزارش ایسنا به نقل از شرکت سبدگردان فارابی، این شرکت با مدیریت حرفه‌ای این صندوق لبخند را به یکی از بهترین گزینه‌های کسب سود ثابت و بدون ریسک در بازار تبدیل کرده است. لازم به ذکر است، در حال حاضر این میزان از سود، در میان صندوق‌های درآمد ثابت بازار بالاترین نرخ سود به‌شمار می‌رود.
شرکت سبدگردان فارابی


صندوق لبخند (ETF) که تحت مدیریت شرکت سبدگردان فارابی فعالیت می‌کند، با ثبت بازدهی سالانه ۲۷.۸ درصدی به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین صندوق‌های درآمد ثابت قابل معامله در بازار شناخته می‌شود. شرکت سبدگردان فارابی که صندوق‌های دیگری از جمله اکسیر(سهامی)، سلام‌(سهامی قابل معامله)، جهش(اهرمی)، هدیه (درآمد ثابت صدور و ابطالی) و فلز فارابی (صندوق بخشی) را نیز در پرتفوی محصولات خود دارد، همواره توانسته در دوران صعودی بازار بازدهی بالاتر از شاخص کل محقق کند و در دوران نزولی نیز ثبات دارایی‌های خود را حفظ کند.


مزایای سرمایه‌گذاری در لبخند فارابی


صندوق درآمد ثابت لبخند فارابی با توجه به مدیریت حرفه‌ای دارایی و عملکرد قابل قبولی که طی ۱۵ ماه فعالیت در بازار داشته، به یکی از صندوق‌های محبوب بین سرمایه‌گذاران تبدیل شده است. سرمایه‌گذاری در این صندوق مزایای متعددی دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به «بازدهی ۲۷.۸ درصدی»، «مدیریت حرفه‌ای»، «سود روزشمار و بالاتر از بانک»، «کمک به افزایش تنوع در پرتفوی و مدیریت ریسک» و البته «سهولت سرمایه‌گذاری در این صندوق» اشاره کرد. در ادامه پس از بررسی مهم‌ترین مزیت‌های لبخند فارابی، شیوه سرمایه‌گذاری در این صندوق را توضیح می‌دهیم.


لبخند، نماد همیشه سبز بورس


لبخند نماد همیشه سبز بورس است! این صندوق حتی در روزهای منفی نیز به سرمایه‌گذاران سود روزشمار پرداخت می‌کند. ترکیب دارایی‌های صندوق لبخند فارابی به‌گونه‌ای است که نه‌تنها ریسکی را متوجه سرمایه‌گذار نمی‌کند، بلکه با ثبت بازدهی رقابتی ۲۷.۸ درصدی، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای سرمایه‌گذاری در صندوق‌های درآمد ثابت قابل‌معامله در بورس است. معامله‌گران در دوران نزولی بازار  -که تمایلی به نگهداری سهام یا صندوق‌های سهامی ندارند- می‌توانند منابع مالی خود را تا زمانی که نیاز باشد، در صندوق لبخند نگهداری کرده و ضمن کسب سود روزشمار و بالاتر از بانک، از کاهش ارزش دارایی خود در اثر ریزش‌های بازار نیز جلوگیری کنند.


مدیریت ریسک پرتفوی با سرمایه‌گذاری در لبخند فارابی


لازم به ذکر است، خرید واحدهای صندوق‌ درآمد ثابت صرفا برای روزهای منفی بازار نیست! خرید واحدهای صندوق درآمد ثابت یکی از روش‌های مرسوم مدیریت ریسک توسط سرمایه‌گذاران حرفه‌ای در بازار سهام است. در واقع حفظ تنوع در سرمایه‌گذاری را می‌توان یکی از اصول کلیدی مدیریت ریسک به‌شمار آورد. از همین رو نیز همواره به افراد پیشنهاد می‌شود فارغ از میزان ریسک‌پذیری، حتما بخشی از منابع مالی خود را به سرمایه‌گذاری در یک دارایی بدون ریسک اختصاص دهند. “https://irfarabi.com/fixed-income/labkhand”>صندوق لبخند فارابی با توجه به مزایایی که پیش‌تر نیز به آن‌ها اشاره شد، می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای افزایش تنوع در پرتفوی سرمایه‌گذاران به‌شمار رود.  


رشد ۷۵۰ درصدی دارایی تحت مدیریت از زمان شروع فعالیت


شرکت سبدگردان فارابی طی یکسال اخیر موفق شد با جلب اعتماد سرمایه‌گذاران، دارایی‌های تحت مدیریت(AUM) صندوق لبخند را بیش از ۷۵۰ درصد افزایش دهد. این در حالی است که با مقایسه رشد AUM لبخند فارابی با سایر صندوق‌های درآمد ثابت قابل معامله فعال در بازار نمی‌توان چنین میزانی از رشد را در هیچ‌کدام از صندوق‌های دیگر مشاهده کرد.


لبخند را بدون کارمزد بخرید!

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

بیشتر بخوانیمبازسازی پوست
بیشتر بخوانیمآیا لیزر موهای زائد خوبه؟ همه چیز در مورد آن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *