تحقق وعده صادقی دیگر از دولت سیزدهم در جزیره جهانی قشم - hamkelasy3
دسته‌بندی نشده

تحقق وعده صادقی دیگر از دولت سیزدهم در جزیره جهانی قشم

ایسنا/هرمزگان فرماندار شهرستان قشم از تحقق وعده صادقی دیگر از دولت سیزدهم در این شهرستان خبر داد و گفت: دستگاه ام آر آی این شهرستان به صورت رسمی افتتاح می‌شود. 


محمد محمدحسینی فرماندار شهرستان قشم امروز سه شنبه 29 خرداد، در گفت‌وگو با خبرنگاران در قشم، با گرامیداشت یاد و خاطره سیدالشهدای خدمت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های ایشان رفع کمبودهای حوزه بهداشت و درمان بود که در سفر به هرمزگان و شهرستان قشم دستور پیگیری برای تامین تجهیزات این حوزه را صادر کردند.


وی ادامه داد: در همین راستا اقدامات خوبی از سوی استاندار هرمزگان و کارگزاران دولت مردمی برای تجهیز بیمارستان قشم به دستگاه ام آر آی انجام شد تا مردم شاهد تحقق وعده صادقی دیگر از دولت سیزدهم باشند.


فرماندار قشم بیان کرد: با حمایت ویژه استاندار هرمزگان و تلاش و پیگیری‌های انجام شده، مردم شاهد به بارنشستن یکی دیگر از وعده‌های مهم رئیس‌جمهور شهید آیت‌الله رئیسی در شهرستان قشم هستند و دستگاه ام آر آی این شهرستان آماده به‌کار شده است.


محمدحسینی تصریح کرد: با آغاز به کار رسمی بخش ام آر آی بیمارستان قشم دیگر نیازی به حضور مردم جهت دریافت خدمات این حوزه در خارج از قشم نخواهد بود.


وی با تاکید بر تلاش همه جانبه در جهت حل مشکلات مردم، تصریح کرد: رئیس جمهور شهید آیت‌الله رئیسی همواره به صورت شبانه‌روزی و جهادی مشغول خدمت به مردم بودند و در این مسیر خستگی برایشان معنایی نداشت و ما نیز باید ادامه دهنده راه ایشان باشیم.


فرماندار قشم از نگاه ویژه و حمایتی استاندار هرمزگان نسبت به شهرستان قشم تقدیر و با اشاره به ضرورت تامین تجهیزات پزشکی به سبب شرایط جزیره‌ای بودن تمامی شهرستان قشم بر تلاش هر چه بیشتر در راستای رفع دغدغه شهید جمهور برای توسعه عادلانه خدمت تا حد مطلوب تاکید کرد.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *