خرید ماشین فلزی گران قیمت و کمیاب از فروشگاه آنلاین دکوکاف - hamkelasy3
دسته‌بندی نشده

خرید ماشین فلزی گران قیمت و کمیاب از فروشگاه آنلاین دکوکاف

خرید ماشین فلزی گران قیمت و کمیاب از فروشگاه آنلاین دکوکاف
خرید ماشین فلزی و ماشین بازی از فروشگاه اینترنتی دکوکاف به صورت حضوری تلفنی و اینترنتی امکان پذیر است. ماشین اسباب بازی یا ماشین بازی یا اسباب بازی ماشین یکی از بزرگترین دسته محصولات دکوکاف است. انواع ماکت ماشین ایرانی و خارجی در فروشگاه ما وجود دارد. ارسال سفارشات سراسر ایران امکان پذیر است.

راهنمای خرید ماکت ماشین فلزی

ماشین های فلزی انواع و اقسام متفاوتی دارند .در اینجا به توضیحات مختصری در مورد خرید و انتخاب ماکت فلزی ماشین می پردازیم .

ماکت چیست ؟

نمونه و مدل واقعی از یک محصول را ماکت می نامند .ماکت ها با توجه به اندازه و جزئیات خاصی تولید می شوند .

ماکت ماشین و اجازه ساخت

شرکت های تولید ماکت ماشین ،تنها با اجازه رسمی از شرکت تولید کننده ماشین می توانند ماکت آن را تولید کنند .به عنوان مثال شرکت مایستو تنها اجازه تولید 10 مدل از محصولات مرسدس بنز را دارد که با پرداخت هزینه های زیاد برای دریافت مجوز تولید می شود.

ابعاد ماشین فلزی

ماشین های فلزی با توجه به شرکت سازنده، نوع آن و قابلیت هایی که دارند، در ابعاد مختلفی ساخته می شوند .ابعاد ماشین های فلزی در اندازه های ( 1:87،1:64،1:43،1:38،1:36،1:34،1:32،1:28،1:26،1:24،1:18،1:12) ساخته شده و به فروش می رسند . مقیاس 1:32 یعنی ماکت ماشین 32 برابر کوچک تر از نمونه واقعی آن می باشد .

شرکت های سازنده ماکت ماشین فلزی

اتوآرت (AutoArt) : این شرکت اواخر دهه 90 میلادی در هنگ کنگ تاسیس شد.معمولا تولیدات این برند، دارای بالاترین کیفیت و جزئیات ممکن هستند .

مایستو (Maisto) : این یک برند آمریکایی است که در سال 1967،فعالیت خود را شروع کرده است .تخصص این شرکت،تولید ماکت فلزی خودرو و موتورسیکلت است .

ویلی (Welly) : یکی از برندهای شناخته شده است که در سال 1979 تاسیس شد .این کارخانه طی چند سال اخیر،محصولات خود را با کیفیت بالایی افزایش داد و در حال حاضر، این کارخانه در زمینه تولید ماکت موتورسیکلت و ماکت های بسیارکوچک (1:87) تخصص دارد .

بوراگو(Burago) :  برند با سایقه ایتالیایی است که محصولات با کیفیتی را ارائه می دهد .این برند یکی از اولین کارخانه هایی بود که ماکت خود را در ابعاد (1:18) تولید کرد.موتورسیکلت های تولید شده این برند با جزئیات دقیق تولید می شود .

هات ویلز (Hotwheels) : شرکتی آمریکایی است که از دهه 60،به ساخت اسباب بازی مشغول و معروف است .این شرکت در چین و مالزی به ساخت ماکت در مقیاس های گوناگون مشغول است .

موتورمکس (Motormax) : برندهای شناخته شده در چین مختص به این شرکت است که بیشتر محصولات خود را در ابعاد (1:18 و 1:24) تولید می کند .

سان استار (Sunstar) : شرکتی قدیمی که اخیرا فعالیت های گسترده ای داشته و در رده های گوناگون فعالیت می کند .

 

سایر برندهای مهم :

Y66 ming ying،Diecast Replica ،ShangkU، Kinsfun،Kinsmart،Atlas،Jada،Newray،Tiny winy،KDW،Hy Trucks ،XLG،HengTeng،Ping Yuan

قابلیت های ماشین فلزی و رده سنی

اغلب ماشین های فلزی از نوع عقب کش و قدرتی بوده و برای کودکان زیر سه سال مناسب است .نوع دیگر قابلیت ها چراغدار و موزیکال بودن آنها ست که برای رده سنی بالای سه سال در نظر گرفته شده است .

خرید ماکت ماشین ارزان یا گران

تفاوت های بسیاری بین ماکت ارزان و گران وجود دارد .ماکت های ارزان از کیفیت ساخت چندانی برخوردار نیستند و پس از مدتی از ارزش آنها کاسته می شود،در صورتی که ماکت های گران قیمت از کیفیت بالایی برخوردارند و چون تعداد آنها محدود است، بعد از مدتی بر ارزش آنها افزوده می شود .

قیمت ماشین های فلزی

قیمت این ماشین ها با توجه به اندازه ،نوع ماشین ،قابلیت های آن و شرکت سازنده آن محاسبه می شود .

خرید به عنوان هدیه یا کلکسیون

ماشین های فلزی که به صورت تک جعبه و پایه دار هستند برای کلکسیون در نظر گرفته می شوند و نوع دیگر ماشین ها که به صورت چند تایی از یک نوع ماشین می باشند برای هدیه دادن نیز مناسب است .

رنگ های ماشین فلزی

رنگ ماشین های فلزی همانند مدل واقعی آن به سه صورت مات ،روغنی و متالیک عرضه می شود .

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *